Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesLoginRegistracija
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o Shakiri! Ovdje možete saznati najnovije vijesti o Shakiri, vidjeti galeriju slika i videa, te download različitih videa i audia! registrirajte se i uživajte ! :)

 

 Shakira dolazi u Hrvatsku !!!

Go down 
Autor/icaPoruka
* SPY *
Admin
Admin
* SPY *


Female Broj postova : 3305
Age : 29
Registration date : 01.07.2008

Shakira dolazi u Hrvatsku !!! Empty
PostajNaslov: Shakira dolazi u Hrvatsku !!!   Shakira dolazi u Hrvatsku !!! Emptyuto 22 vel 2011, 17:15


Shakira stiže u Zagreb u sklopu turneje The Sun Comes Out, na kojoj promovira svoj novi album, a na kojem se nalazi i najzaraznija pjesma prošlog ljeta, 'Waka Waka'. Njena dvosatna izvedba mješavina je plesne glazbe, divnih balada i snažnog rocka, dok su koncerti najbolji dokaz zašto je upravo ona jedna od istinskih glazbenih zvijezda.

Shakira dolazi u Hrvatsku !!! Large

video ->> http://www.rtl.hr/video-shakira-dolazi-u-zagreb-clanak-25760

Dobitnica Grammyja, pjevačica, zabavljačica i producentica prodala je više od 50 milijuna albuma, surađivala s brojnim glazbenicima, poput Beyonce i Alejandra Sanza, te je jedina glazbenica iz Južne Amerike koja je imala pjesmu na prvom mjestu top liste u Americi. Čak četiri njena hita su među dvadeset najprodavanijih pjesama prošlog desetljeća, a s hitom Hips Don't Lie osvojila je prvo mjesto u više od 50 zemalja.
Waka Waka (This Time for Africa) zajedno sa španjolskom verzijom Waka Waka (Esto es África) svjetska je senzacija prodana u dva milijuna primjeraka, što je čini najuspješnijom pjesmom snimljenom za Svjetsko nogometno prvenstvo. Isti je video na You Tubeu pogledan više od 300 milijuna puta, što ga stavlja na četvrto mjesto najgledanijih videozapisa na tom popularnom kanalu.
Uspjeh tog singla, kao i cijelog albuma, naveli su Shakiru da krene na svjetsku turneju. 'Kada sam letjela za Južnoafričku Republiku, dobila sam poljubaca kao nikada prije', kaže Shakira. 'Službenici na aerodromu su plesali 'Waka Waka'! Nedostajao mi je kontakt s obožavateljima i to mi je pokazalo da moram što prije završiti album.'
Ulaznice za zagrebački koncert kreću u prodaju u petak 25. veljače na svim ovlaštenim prodajnim mjestima Eventima, a mogu se kupiti i online na www.eventim.hr. Članovi fan kluba imaju mogućnost ranije kupovine, i to od 23. veljače od 10 ujutro pa sve do četvrtka 24. veljače u 12 sati.


SVOJE KOMENTARE DAJTE U SLJEDEĆOJ TEMI I SAZNAJTE SVE O KONCERT I ULAZNICAMA
[Vrh] Go down
 
Shakira dolazi u Hrvatsku !!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira u Zagreb dolazi sama!
» Lupa promotion nema namjeru dovesti Shakiru u Hrvatsku !
» Shakira I RTL
» Shakira na MTV EMA
» Shakira u Parizu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: O Forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: