Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesLoginRegistracija
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o Shakiri! Ovdje možete saznati najnovije vijesti o Shakiri, vidjeti galeriju slika i videa, te download različitih videa i audia! registrirajte se i uživajte ! :)

 

 Shakira mislila da je Hrvatska dio Rusije

Go down 
Autor/icaPoruka
* SPY *
Admin
Admin
* SPY *


Female Broj postova : 3305
Age : 29
Registration date : 01.07.2008

Shakira mislila da je Hrvatska dio Rusije Empty
PostajNaslov: Shakira mislila da je Hrvatska dio Rusije   Shakira mislila da je Hrvatska dio Rusije Emptyuto 10 svi 2011, 13:24


Shakira je izuzetno skromna, komunikativna, nimalo komplicirana djevojka, smatra Mate Pavličević koji je prije pet godina vozio pjevačicu

Shakira mislila da je Hrvatska dio Rusije Normalshakira31dap15070

Ponovni dolazak Shakire u Zagreb nakon pet godina posebne uspomene budi kod Mate Pavličevića, jednog od najiskusnijih hrvatskih autonovinara. Upravo je on prije nekoliko godina dobio privilegiju da bude osobni vozač svjetski poznate pjevačice.

- U to vrijeme, za zaštitarski dio koncerta, bila je zadužena firma Security Zolota, čiji je vlasnik moj dobri prijatelj. Čim me zamolio, bez razmišljanja sam pristao. Iako nije lako naučiti cijeli taj protokol vožnje, s obzirom da su joj menadžeri vrlo teški i komplicirani ljudi, u praksi imam više od milijun kilometara vožnje, tako da je sve prošlo bez problema - komentira Pavličević koji primjerom pojašnjava zašto njezine menadžere časti ovakvim epitetima.

- Par dana prije koncerta, jedne dnevne novine izdale su nagradnu igru, a pobjednik je dobio ''upoznavanje sa Shakirom''. Pobijedilo je jedno dijete i kada je došlo po svoju nagradu, upoznavanje sa omiljenom pjevačicom, menadžeri mu nisu dopustili da se približi pjevačici. Na kraju je dijete dobilo priliku upoznati Shakiru, ali cijeli taj proces i bezobrazluk stvarno nemaju smisla – zaključuje Pavličević.

Prije 5 godina, kada je koncert bio održan, vrlo je bio popularan Jeep Commander, tako da je i sama pjevačica dobila priliku voziti se u njemu. Na pitanja o samoj Shakiri, Pavličević odgovara samo sa komplimentima:

- Shakira je izuzetno skromna, komunikativna, nimalo komplicirana djevojka. Bila mi je izuzetno simpatična jer je mislila da je Hrvatska dio Rusije. Jako se interesirala o svim dijelovima naše države, a posebice se raspitivala o Dubrovniku.

Na pitanje da li je pjevačica bila imalo zahtjevna tokom vožnje, Pavličević kaže da je jedino tražila voće i vodu nakon koncerta i naziva je pravom ''girl next door''.


izvor:Zagrebancija.com
[Vrh] Go down
 
Shakira mislila da je Hrvatska dio Rusije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shakira I RTL
» Shakira na MTV EMA
» Reklama za "S" by Shakira
» Shakira u Maroku
» Shakira u Beogradu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: O Forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: