Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesLoginRegistracija
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o Shakiri! Ovdje možete saznati najnovije vijesti o Shakiri, vidjeti galeriju slika i videa, te download različitih videa i audia! registrirajte se i uživajte ! :)

 

 Dulce se divi Shakiri

Go down 
Autor/icaPoruka
* SPY *
Admin
Admin
* SPY *


Female Broj postova : 3305
Age : 29
Registration date : 01.07.2008

Dulce se divi Shakiri Empty
PostajNaslov: Dulce se divi Shakiri   Dulce se divi Shakiri Emptysub 02 lis 2010, 17:39

Dulce María: Shakira je uzor


Dulce se divi Shakiri Normal130428594

Meksička pjevačica Dulce María, koja se nalazi u Španjolskoj na promociji Extranjere, izjavila je da je normalna djevojka i priznala je da je fan raznih zvijezda latino glazbe koji su na nju utjecali.

“Obožavam glazbu. Shakira, na primjer. Ona je primjer koji treba slijediti, ili Enrique Iglesias. Ljudi koji su svoju karijeru započeli skromno (ponizno) i sada su poznati u cijelom svijetu“, ukazala je.

Na intervjuu sa Los 40 Principales u domovini, interpretatorica Inevitablea odgovorila je na neizbježno pitanje ¿Kako se promijenio njen život nakon RBD-a?

“Moje odgovornosti su povećane, sada je sve na meni, i to me je učinilo jako zrelom. Odgovornosti, očekivanja koja ljudi stavljaju na mene“, rekla je.

Na kraju, rekla je da više preferira glazbu od glume, izjavila je: “U glazbi mogu biti svoja, kroz moje tekstove i glas. Ali nisam potpuno ostavila glumu u ožujku izlazi film i pojavljujem se u jednom nastavku serije Mujeres asesinas.”


Credit : RBD Forum
[Vrh] Go down
 
Dulce se divi Shakiri
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Enrique Iglesias se divi Shakiri
» Peticija: Shakiri Nobelova nagrada za mir

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: O Forumu :: Portal News-
Forum(o)Bir: